Zaļajā Bērnu rītā ģimenes restorānā „Hercogs” ieradīsies Ezītis Jostiņš

Šī gada 9. oktobrī ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava) norisināsies Zaļais Bērnu rīts. Pasākuma ietvaros bērni kopā ar Ezīti Jostiņu uzzinās, kāpēc un kā pareizi šķirot atkritumus, no nevajadzīgām lietām veidos darbiņu „Iedves otro elpu” un ies jautrās rotaļās. Dalības maksa 1 Ls. Sejiņu krāsošana 0.5 Ls.

 

Oktobra mēneša bērnu rīta mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību atkritumu šķirošanai un nevajadzīgu lietu otrreizējai izmantošanai, mazinot radīto atkritumu daudzumu, taupot resursus un popularizējot videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu.

 

No plkst. 11.00-12.00 ciemos tiek gaidīti paši mazākie bērniņi vecumā no 1 līdz 3 gadiem, lai piedalītos attīstošās rotaļās. Ja izturība un darbošanās spars ļauj, var palikt arī ilgāk!

 

No plkst. 12.00-14.00 aktivitātes paredzētas bērniem vecumā no 3-10 gadiem. Šoreiz tiks veidots kādu interesants darbiņš „Iedves otro elpu”. Lai mazāk piesārņotu dabu un apkārtējo vidi, tiks izmantoti ikdienā lietojami priekšmeti, kuri citos apstākļos tiktu izmesti.

 

Mūsu daba un apkārtne ir jāsargā un pareizi jākopj, lai nodrošinātu sev un nākamajām paaudzēm drošu un tīru vidi. Lai bērni un viņu vecāki iemācītos, kā to efektīvāk sasniegt, ciemos ieradīsies dabas draugs Ezītis Jostiņš no „Zaļā Josta”. Viņš līdzi atnesīs jaukas un pamācošas filmiņas par atkritumu šķirošanu un kopā ar bērniem piedalīsies rotaļās.

 

Bērni un viņu vecāki tiek aicināti ģērbties zaļā, tādējādi apliecinot rūpes par apkārtējo vidi, kā arī atnest izlietotās baterijas nodošanai speciālā konteinerā. Dāvaniņas dalībniekiem sarūpējusi „Zaļā Josta”.

 

Informācijai:

Ģimenes restorāns „Hercogs” darbojas kopš 2009. gada 1. decembra. Piedāvā ne tikai ikdienas maltītes, bet klāj arī svētku galdus. Produkti maltīšu pagatavošanai tiek iepirkti pa tiešo no zemniekiem. „Hercoga” īpašnieks ir šefpavārs Andris Rūmītis. www.hercogsj.lv

Bērnu rīti notiek reizi mēnesī (mēneša otrajā svētdienā) kopš 2010. gada marta, vairāk informācijas: http://www.draugiem.lv/bernuritijelgava

 

 

Informāciju sagatavoja:

Jolanta Kupriša

e-pasts: jolux@inbox.lv

Mob. tālr. nr. 26001113

www.draugiem.lv/bernuritijelgava