Zaļā josta piedalās izglītības konkursa "Dzīvo zaļi" noslēguma pasākumā Gulbenē

26.aprīlī Zaļā josta pārstāvji viesojās Gulbenes jauniešu centrā "Bāze", kur notika vides izglītības konkursa "Dzīvo zaļi" noslēguma pasākums, ko organizēja atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA "Pilsētvides serviss". Konkurss tika izsludināts martā, un tajā bija aicināti piedalīties Alūksnes un Gulbenes skolu audzēkņi.

Pasākuma ietvaros notika izglītojošas lekcijas, kurās Zaļā josta izglītoja skolēnus un pedagogus par to, kā rūpēties par vidi, šķirot atkritumus un rīkoties videi draudzīgi ikdienā, kā arī aizraujošas interaktīvas spēles, kurās dalībnieki varēja pārbaudīt savas zināšanas un spējas atkritumu šķirošanā, kā arī bija iespēja apskatīt konkursam iesūtīto radošo darbu izstādi.

"Dzīvo zaļi" noslēguma pasākumā tika paziņoti un apbalvoti šī konkursa uzvarētāji. Par konkursa uzvarētāju un galvenās balvas – 200 eiro vērtas ekskursijas – ieguvēju Gulbenē kļuva Sveķu internātpamatskolas "C grupas" komanda ar radošo darbu "Mācāmies skaitīt". Simpātiju balvas ieguva Tirzas skolas 4.-7. klašu komanda par darbu “Izmanto otrreiz – ietaupi!" un Sveķu internātpamatskolas 7. klases komanda par darbu "Skaņu rīki".

 

 

Rakstam pievienotās datnes: