Pievienojieties mums kopīgā vides sakopšanas talkā! Sakopsim un atjaunosim Piejūras dabas parku Bolderājā

Pavasara saulei sākot spīdēt spožāk, SIA “Zaļā josta” uzaicina līgumpartnerus un visus dabas draugus apvienot spēkus un piedalīties kopīgā vides sakopšanas talkā. Talkas laikā sakopsim Piejūras dabas parka teritoriju ap putnu vērošanas torni Rīgā, Bolderājā, kā arī atjaunosim teritorijā esošās dabas takas un informatīvās norādes.

Mūsu talkas mērķis ir sniegt pēc iespējas lielāku ieguldījumu apkārtējās vides sakopšanā. Tieši tādēļ tika izvēlēta Bolderājas Piejūras dabas parka daļa – tā ir plaši apmeklēta gan ziemā, gan vasarā, turp dodas atpūsties ģimenes ar bērniem gan no tuvākās apkārtnes, gan no visas Rīgas, jo šai vietai ir ierīkota ērta sabiedriskā transporta satiksme un vasaras sezonā īpaši iecienīta ir pludmale un kāpu zona.

Izvēlētās vietas aktualitāti pastiprina fakts, ka šajā Piejūras dabas parka teritorijā esošās informatīvās norādes, dabas takas, stendi un vides izglītības materiāli ir stipri cietuši cilvēku kaitnieciskas darbības rezultātā. Tieši tādēļ, lai dabas takas spētu atgūt iepriekšējo izskatu, mēs – SIA „Zaļā josta” kolektīvs – aicinām atsaukties visus interesentus, lai kopīgiem spēkiem sakoptu šo skaisto, bet no cilvēku bezatbildīgas rīcības tik ļoti cietušo Piejūras dabas parka zonu.

TALKAS NORISE

Norises laiks: 24.04.2010. no plkst. 9.00 līdz plkst. 15.00.

Vieta: Bolderāja, Piejūras dabas parka teritorija pie putnu vērošanas torņa – tikšanās vieta 3. autobusa galapunkts. Mūsu talkas vieta ir reģistrēta www.talkas.lv kartē ar kodu U-0007.

Plānotās talkas norises teritorija apskatāma kartē šeit.

INFORMĀCIJA TALCINIEKIEM

Lai talka sagādātu prieku, aicinām visus talciniekus sagatavoties talkošanai – vilkt atbilstošu apģērbu un apavus, apmācīt bērnus, kā rīkoties talkā utt. Visu informāciju, kas ir jāzina SIA „Zaļā josta” talkas dalībniekiem – kāda būs talkas dienas kārtība, kā ģērbties, kādi drošības pasākumi jāievēro utt., meklējiet šeit.

PIETEIKUMA FORMA

„Zaļā josta” aicina visus talkot gribētājus piedalīties kopīgā vides sakopšanas talkā. Lai pieteiktos talkai, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu un atsūtiet to Laimai Jekšiņai uz e-pasta adresi laima.jeksina@zalajosta.lv. Ja talkā piedalīsieties kā privātpersona un nevēlēsieties pārstāvēt nevienu uzņēmumu, tad pieteikuma formā ailē „Uzņēmums” norādiet, ka esat privātpersona. Ja visiem Jūsu draugiem talkas dienā ir citi plāni, nebēdājiet – mēs Jums atradīsim jautru un atraktīvu talkas kolektīvu.

TALKAS PLAKĀTS

Lai informētu savus kolēģus, kaimiņus vai draugus par šo talku, aicinām izmantot talkas plakātu – tajā atradīsiet visu nepieciešamo pamatinformāciju par talku.


Talku organizē un par tīru Latvijas vidi gādā SIA „Zaļā josta” sadarbībā ar „Veolia Vides Serviss”.Papildus informācija:

Laima Jekšiņa

Tālr.: 6 7808294, mob.: 2 6710793, fakss: 6 7808320

E-pasts: laima.jeksina@zalajosta.lv

www.zalajosta.lv