Piedalieties zibakcijā un esiet ar mums – lai riepas netiktu nomestas, kur pagadās!

Vēlieties izdarīt ko labu sev un videi? Tad esiet kopā ar mums šo svētdien, piedaloties zibakcijā NENOMET RIEPU! Nodosim riepas pārstrādei, turklāt par labajiem darbiem saņemsim 10 Ls atlaidi riepu maiņai.

Kas jādara? Šo svētdien, 20. novembrī plkst. 11.20 ierodieties Mežciema Neste DUS (Biķernieku ielā 115a), ņemiet līdzi vismaz vienu nolietotu riepu (no sava auto, izceltu no garāžas putekļiem vai paceltu ceļmalā) vai uzzīmējiet plakātu ar aicinājumu „Nenomet riepu!” un kļūstiet par zibakcijas dalībnieku. Plkst. 11.30 startēsim kopīgā gājienā līdz veikalam „DOMO”, nesot/ripinot/stumjot/veļot līdzpaņemtās riepas, kā arī pašu veidotos plakātus turēsim augstu jo augstu, lai mūsu ideju un aicinājumu redzētu visi. Būsim skaļi, jautri un aktīvi, lai mūsu aicinājums – nenomest riepu mežā, bet gan nodot to pārstrādei – izskanētu tālu, tiktu sadzirdēts un ievērots.

Plašāka informācija par zibakciju plakātā.

Pēc zibakcijas iedzersim karstu tēju, kopā ar Drošas Braukšanas Skolu uzzināsim par drošu un videi draudzīgu braukšanu ziemā, Paula Timrota vadībā izzināsim riepu maiņas pamatnoteikumus, kā arī izkustēsimies kopā ar Veselības Fabriku.

Visas akcijas ietvaros savāktās riepas tiks nogādātas SIA „EKO Osta” un pārstrādātas otrreizējās izejvielās, saudzējot dabu un taupot resursus.

Tiekamies šo svētdien plkst. 11.20. Neste DUS Mežciemā. Pievienojieties un padodiet šo ziņu citiem!