Gatavojamies radošajam konkursam Stilīgi audzēkņu radīti iepirkuma maisiņi “ES SĀKU AR SEVI – TĪRAI LATVIJAI”

Biedrības “Latvijas Zaļā josta” darbinieki gatavojoties radošajam konkursam Stilīgi audzēkņu radīti iepirkuma maisiņi “ES SĀKU AR SEVI – TĪRAI LATVIJAI” paši iemēģina roku vieglo augļu dizaina maisiņu radīšanā no otrreizējiem izejmateriāliem.

Atgādinām, ka turpinās pieteikšanās radošajam konkursam “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!”, un bērni un jaunieši ir aicināti radīt pašiem savus unikālus iepirkuma maisiņus, kuri iespēju robežās gatavoti no otrreizējām izejvielām un dabai draudzīgākiem risinājumiem pirkumu iesaiņošanai un līdznešanai.
Aicinām pieteikties radošajam dizaina iepirkumu maisiņu konkursam “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!” reģistrējoties elektroniski mājas lapā www.tirailatvijai.lv vai sekojot saitei https://www.visidati.lv/aptauja/1429954321/1/ un iesniedzot pieteikumus līdz 2019.gada 25.martam.

"Zaļā josta" radošo konkursu organizē, lai motivētu sabiedrību samazināt plastmasas maisiņu patēriņu un rastu efektīvas, ilgtspējīgas, modernas un gaumīgas alternatīvas tradicionālajiem iepirkuma maisiņiem.

Foto no radītā galaprodukta.